Firma

IT NETWORK  działa na europejskich rynkach od 2002 roku. Oferujemy najlepsze urządzenia i akcesoria do budowy  infrastruktury sieciowej i serwerowej, koncentrujemy się na sprawdzonych, prestiżowych markach. Wszystkie urządzenia wyróżniają się najwyższą jakością, a dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań i trwałych komponentów również niezawodnością.

 

Sprzedajemy nowe, refabrykowane i używane urządzenia: Brocade, Cisco, DELL, Extreme Network, HPE Networking, IBM, Juniper, Polycom.

 

   Oferujemy komponenty światłowodowe FIBRE NETWORK

  • Transceivery: SFP, SFP CWDM, SFP WDM, SFP DWDM, XFP, SFP+, QSFP+, 100G QSFP28,
  • Kable aktywne i pasywne: SFP+ AOC, SFP+ DAC, SFP+ ACC , QSFP+ AOC QDR/FDR,
       QSFP+ AOC Breakout QDR, QSFP+ DAC QDR/FDR, QSFP+ DAC Breakout, QSFP28 AOC, QSFP28 DAC
  • Pamięci oryginalne lub kompatybilne FLASH/DRAM/SDRAM do przełączników, routerów, serwerów
  • Prowadzimy serwis naprawczy oferowanych urządzeń

 

Dlaczego IT NETWORK?  Mamy ponad 15 letnie doświadczenie w branży sieciowej, konkurencyjne ceny, sprawną logistykę, krótkie terminy dostaw.

 

Hardware

Najlepsze na rynku urządzenia i akcesoria do budowy infrastruktury sieciowej; Przełączniki, Routery, Firewalls, Access Points WiFi, IP Phones. W ofercie nowe i refabrykowane.

Transceivers

Transceivery, orginalne i kompatybilne FIBRE NETWORK: SFP, SFP CWDM, SFP WDM, SFP DWDM, XFP, SFP+, QSFP+, 100G QSFP28. Kable aktywne AOC i pasywne DAC; 10G, 40G, 100G.

Memory

Pamięci orginalne lub kompatybilne do wszystkich serwerów Cisco, Dell, HP, IBM i stacji roboczych. W ofercie pamięci do routerów, przełączników i firewalls.

Hard Drives

Dyski twarde HDD, dyski SSD i hybrydowe SSHD do wszystkich serwerów i stacji roboczych Cisco, Dell, HP i IBM. W ofercie dyski nowe oraz refabrykowane. 

NEWSLETTER

Podaj nam swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informację o nowościach i promocjach

Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Wszystkie nazwy produktów, producentów i ich technologii oraz logotypy są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi
ich prawnych właścicieli i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.